Tuotetiedot
Cannondale Topstone Carbon 4 CUES 1x gravelpyörä
Tämä pyörä yhdistää modernin hiilikuiturungon Kingpin-jousituksella ja Shimanon erittäin kestävän CUES-osasarjan. 1x-voimansiirto on yksinkertainen, ja takapakan laaja 11-50-välitys takaa, että mäet nousevat kevyesti. CUES-sarja on tehty kestämään, joten tämä on huoleton valinta.
Kenelle tämä sopii?
Erinomainen valinta, jos etsit ennen kaikkea kestävää ja mukavaa hiilikuituista gravel-pyörää. Sopii hyvin retkeilyyn ja kovaan käyttöön, kun haluat luottaa pyörääsi sataprosenttisesti.
Tekniset tiedot
| Frame | Topstone Carbon, Kingpin suspension system, Proportional Response construction, downtube StashPort, internal cable routing, 12x142mm thru-axle, 27.2 dropper post ready, UDH, BSA 68mm threaded BB, flat mount disc, removable fender bridge, multiple gear/bottle mounts |
| Fork | Topstone Carbon, 1-1/8" to 1.5" steerer, 55mm OutFront offset, flat mount disc, internal routing, 12x100 thru-axle, triple bottle/gear mounts, fender mounts |
| Headset | Acros IS52/40 ICR |
| Rims/wheels | WTB ST i25 TCS, 28h, tubeless ready |
| Hubs | Shimano TC500, centerlock, (F) 12x100mm, (R) 12x142mm |
| Spokes | Stainless Steel, 14g |
| Tires | WTB Riddler TCS Light, 700x45c, tubeless ready |
| Cranksets | Shimano CUES 6030, 40T |
| Bottom Bracket | Shimano BSA 68 |
| Chain | Shimano LG500, LinkGlide, 11-speed |
| Rear Derailleur | Shimano CUES U6000, Shadow RD+, 11-speed |
| Cassette | Shimano CUES LG400, 11-50, 11-speed |
| Shifters | Shimano CUES U6030, 11-speed |
| Handel bars | Cannondale 3, butted 6061 Alloy, 16 deg flare drop |
| Grips/Tape | Cannondale KnurlCork, 2.7mm |
| Stem | Cannondale 3, 6061 Alloy, 31.8, 7° |
| Brake Levers | Shimano CUES U6030 hydraulic disc |
| Brakes | Shimano CUES RS405 hydraulic disc, 160/160mm RT30 rotors |
| Pedals | Not included |
| Saddle | Selle Royal SRX Open, 148mm |
| Seat Post | Cannondale 3, 6061 Alloy, 27.2x350mm |
| Accessories & Extras | Large StashBag downtube storage bag, tubeless valves |
Onko tuote tai haluamasi malli päässyt loppumaan?
Jos tuote tai haluamasi malli on päässyt loppumaan, tilaa ilmoitus niin kerromme heti, kun tuote on taas saatavilla.
Cannondale Topstone Carbon 4 CUES 1x gravelpyörä
- Saatavuus
- Saatavilla
- Tulossa myyntiin
Tuotetiedot
Cannondale Topstone Carbon 4 CUES 1x gravelpyörä
Tämä pyörä yhdistää modernin hiilikuiturungon Kingpin-jousituksella ja Shimanon erittäin kestävän CUES-osasarjan. 1x-voimansiirto on yksinkertainen, ja takapakan laaja 11-50-välitys takaa, että mäet nousevat kevyesti. CUES-sarja on tehty kestämään, joten tämä on huoleton valinta.
Kenelle tämä sopii?
Erinomainen valinta, jos etsit ennen kaikkea kestävää ja mukavaa hiilikuituista gravel-pyörää. Sopii hyvin retkeilyyn ja kovaan käyttöön, kun haluat luottaa pyörääsi sataprosenttisesti.
Tekniset tiedot
| Frame | Topstone Carbon, Kingpin suspension system, Proportional Response construction, downtube StashPort, internal cable routing, 12x142mm thru-axle, 27.2 dropper post ready, UDH, BSA 68mm threaded BB, flat mount disc, removable fender bridge, multiple gear/bottle mounts |
| Fork | Topstone Carbon, 1-1/8" to 1.5" steerer, 55mm OutFront offset, flat mount disc, internal routing, 12x100 thru-axle, triple bottle/gear mounts, fender mounts |
| Headset | Acros IS52/40 ICR |
| Rims/wheels | WTB ST i25 TCS, 28h, tubeless ready |
| Hubs | Shimano TC500, centerlock, (F) 12x100mm, (R) 12x142mm |
| Spokes | Stainless Steel, 14g |
| Tires | WTB Riddler TCS Light, 700x45c, tubeless ready |
| Cranksets | Shimano CUES 6030, 40T |
| Bottom Bracket | Shimano BSA 68 |
| Chain | Shimano LG500, LinkGlide, 11-speed |
| Rear Derailleur | Shimano CUES U6000, Shadow RD+, 11-speed |
| Cassette | Shimano CUES LG400, 11-50, 11-speed |
| Shifters | Shimano CUES U6030, 11-speed |
| Handel bars | Cannondale 3, butted 6061 Alloy, 16 deg flare drop |
| Grips/Tape | Cannondale KnurlCork, 2.7mm |
| Stem | Cannondale 3, 6061 Alloy, 31.8, 7° |
| Brake Levers | Shimano CUES U6030 hydraulic disc |
| Brakes | Shimano CUES RS405 hydraulic disc, 160/160mm RT30 rotors |
| Pedals | Not included |
| Saddle | Selle Royal SRX Open, 148mm |
| Seat Post | Cannondale 3, 6061 Alloy, 27.2x350mm |
| Accessories & Extras | Large StashBag downtube storage bag, tubeless valves |
Onko tuote tai haluamasi malli päässyt loppumaan?
Jos tuote tai haluamasi malli on päässyt loppumaan, tilaa ilmoitus niin kerromme heti, kun tuote on taas saatavilla.

