Tuotetiedot
Cannondale Topstone Carbon 3 GRX - 2x gravelpyörä
Topstone Carbon 3 on edullisin tapa päästä käsiksi Kingpin-jousituksen tuomaan mukavuuteen. Pyörässä on sama laadukas hiilikuiturunko kuin kalliimmissa malleissa, mutta se on varustettu luotettavalla ja järkevästi hinnoitellulla osasarjalla.
Voimansiirtona on Shimanon 12-vaihteinen mekaaninen GRX-osasarja (820/610) kahdella eturattaalla. Se on todella toimiva ja kestävä paketti. Kiekoiksi on valittu luotettavat WTB-alumiinikiekot.
Kenelle tämä sopii?
Jos haluat ehdottomasti hiilikuiturungon ja Kingpin-jousituksen, mutta budjetti on rajallinen, tämä on paras valinta. Saat uskomattoman mukavan ja suorituskykyisen rungon, jota on helppo päivittää paremmaksi ajan myötä.
Tekniset tiedot
| Frame | Topstone Carbon, Kingpin suspension system, Proportional Response construction, downtube Stashport, internal cable routing, 12x142mm thru-axle, 27.2 dropper post ready, UDH, BSA 68mm threaded BB, flat mount disc, removable fender bridge, multiple gear/bottle mounts |
| Fork | Topstone Carbon, 1-1/8" to 1.5" steerer, 55mm OutFront offset, flat mount disc, internal routing, 12x100 thru-axle, triple bottle/gear mounts, fender mounts |
| Headset | Acros IS52/40 ICR |
| Rims/wheels | WTB ST i25 TCS, 28h, tubeless ready |
| Hubs | (F) Shimano TC500, 12x100mm centerlock / (R) Shimano TC500, 12x142mm centerlock |
| Spokes | Stainless Steel, 14g |
| Tires | WTB Resolute TCS Light, 700x42c, tubeless ready |
| Cranksets | Shimano GRX 610, 46/30 |
| Bottom Bracket | Shimano BSA 68 |
| Chain | Shimano M7100, 12-speed |
| Front Derailleur | Shimano GRX 820 |
| Rear Derailleur | Shimano GRX 820, Shadow RD+ |
| Cassette | Shimano HG710, 11-36, 12-speed |
| Shifters | Shimano GRX 610, 12-speed |
| Handel bars | Cannondale 3, butted 6061 Alloy, 16 deg flare drop |
| Grips/Tape | Cannondale KnurlCork, 2.7mm |
| Stem | Cannondale C1 Conceal, Alloy, 31.8, -6° |
| Brake Levers | Shimano GRX 610 hydraulic disc |
| Brakes | Shimano GRX 610 hydraulic disc, 160/160mm RT70 rotors |
| Pedals | Not included |
| Saddle | Selle Royal SRX Open |
| Seat Post | Cannondale 3, 6061 Alloy, 27.2x350mm |
| Accessories & Extras | Large StashBag downtube storage bag, tubeless valve stems |
Onko tuote tai haluamasi malli päässyt loppumaan?
Jos tuote tai haluamasi malli on päässyt loppumaan, tilaa ilmoitus niin kerromme heti, kun tuote on taas saatavilla.
Cannondale Topstone Carbon 3 GRX - 2x gravelpyörä
- Saatavuus
- Saatavilla
- Tulossa myyntiin
Tuotetiedot
Cannondale Topstone Carbon 3 GRX - 2x gravelpyörä
Topstone Carbon 3 on edullisin tapa päästä käsiksi Kingpin-jousituksen tuomaan mukavuuteen. Pyörässä on sama laadukas hiilikuiturunko kuin kalliimmissa malleissa, mutta se on varustettu luotettavalla ja järkevästi hinnoitellulla osasarjalla.
Voimansiirtona on Shimanon 12-vaihteinen mekaaninen GRX-osasarja (820/610) kahdella eturattaalla. Se on todella toimiva ja kestävä paketti. Kiekoiksi on valittu luotettavat WTB-alumiinikiekot.
Kenelle tämä sopii?
Jos haluat ehdottomasti hiilikuiturungon ja Kingpin-jousituksen, mutta budjetti on rajallinen, tämä on paras valinta. Saat uskomattoman mukavan ja suorituskykyisen rungon, jota on helppo päivittää paremmaksi ajan myötä.
Tekniset tiedot
| Frame | Topstone Carbon, Kingpin suspension system, Proportional Response construction, downtube Stashport, internal cable routing, 12x142mm thru-axle, 27.2 dropper post ready, UDH, BSA 68mm threaded BB, flat mount disc, removable fender bridge, multiple gear/bottle mounts |
| Fork | Topstone Carbon, 1-1/8" to 1.5" steerer, 55mm OutFront offset, flat mount disc, internal routing, 12x100 thru-axle, triple bottle/gear mounts, fender mounts |
| Headset | Acros IS52/40 ICR |
| Rims/wheels | WTB ST i25 TCS, 28h, tubeless ready |
| Hubs | (F) Shimano TC500, 12x100mm centerlock / (R) Shimano TC500, 12x142mm centerlock |
| Spokes | Stainless Steel, 14g |
| Tires | WTB Resolute TCS Light, 700x42c, tubeless ready |
| Cranksets | Shimano GRX 610, 46/30 |
| Bottom Bracket | Shimano BSA 68 |
| Chain | Shimano M7100, 12-speed |
| Front Derailleur | Shimano GRX 820 |
| Rear Derailleur | Shimano GRX 820, Shadow RD+ |
| Cassette | Shimano HG710, 11-36, 12-speed |
| Shifters | Shimano GRX 610, 12-speed |
| Handel bars | Cannondale 3, butted 6061 Alloy, 16 deg flare drop |
| Grips/Tape | Cannondale KnurlCork, 2.7mm |
| Stem | Cannondale C1 Conceal, Alloy, 31.8, -6° |
| Brake Levers | Shimano GRX 610 hydraulic disc |
| Brakes | Shimano GRX 610 hydraulic disc, 160/160mm RT70 rotors |
| Pedals | Not included |
| Saddle | Selle Royal SRX Open |
| Seat Post | Cannondale 3, 6061 Alloy, 27.2x350mm |
| Accessories & Extras | Large StashBag downtube storage bag, tubeless valve stems |
Onko tuote tai haluamasi malli päässyt loppumaan?
Jos tuote tai haluamasi malli on päässyt loppumaan, tilaa ilmoitus niin kerromme heti, kun tuote on taas saatavilla.

